تبلیغات
حقوق محیط زیست - مطالب آذر 1394
 
یادمان باشد! هر پس مانده ای که‌ روی زمین می اندازیم ، قامت یک نفر را خم میکند..!!
حقوق محیط زیست
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 

قوانین و مقررات محیط زیست ایران

کاملترین مجموعه اندرویدی حقوق محیط زیست ایران برای اولین بار توسط عقیل جاسمیان کارشناس ارشد حقوق محیط زیست طراحی و در اختیار شما قرار داده شده است. هزینه ای که شما برای این نرم افزار پرداخت می کنید در مقایسه با آنچه در اختیار میگیرید بسیار ناچیز می باشد. همان طور که میدانید مبلغی از پرداخت شما سهم بازار و بخشی دیگر مالیات و در نهایت باقی مانده سهم توسعه دهنده است. توسعه دهنده بر آن است تا مبلغی را برای کمک به حیوانات هزینه نماید که شما نیز در آن سهیم خواهید بود.

-----------------------------------------------
ادامه مطلب


نوع مطلب : حقوق محیط زیست، خبرهای محیط زیستی، 
برچسب ها : قانون شكار و صید، اصل چهل و پنجم قانون اساسی، قوانین محیط زیست ایران، قانون‌ مدیریت‌ پسماندها، آیین نامه اجرایی شكار ویژه، قانون حفاظت دریا و رودخانه های مرزی از آلودگی با مواد نفتی، حیات وحش،
لینک های مرتبط :


بلاخره تکمیل شد و به زودی منتشر خواهد شد..........
گفته بودم خبری در راه است، خبری در مورد پروژه ای که بیش از 3 ماه زمان برد و اکنون آماده شد، بگذارید در این مورد با مقدمه ای کوتاه شروع کنم.
با توجه به تحصیلات و مطالعات ام نسبت به حقوق محیط زیست با این واقعیت روبرو شدم که قوانین و مقررات محیط زیست زودتر از آنچه تصورش را میکنید دستخوش تغیرات می شوند، این تغیرات و اصلاحات و تصویب قوانین جدید هر چند بنا به قانون از طریق روزنامه رسمی منتشر و به اطلاع عموم میرسد(برای این است که میگویند جهل به قانون رافع مسئولیت کیفری نیست) اما تغیرات قوانین هیچ گاه در کتاب هایی که قوانین ومقررات محیط زیست را مدون و منتشر کرده اند لحاظ نمی شود، چرا که هیچ مسئولیتی از سوی نویسنده و ناشر کتاب نسبت به خریدار آن کتاب احساس نمی شود. واقعیت امر این است که کتاب هایی که در قالب مجموعه قوانین ومقررات محیط زیست ایران تا کنون منتشر شده اند دارای اشکالاتی به شرح ذیل هستند:


ادامه مطلب


نوع مطلب : حقوق محیط زیست، 
برچسب ها : حقوق محیط زیست، قوانین زیست محیطی، محیط زیست و قانون، قوانین منابع طبیعی، نرم افزار اندروید، قانون و مقررات حفاظت محیط زیست، کاملترین مجموعه اندرویدی حقوق محیط زیست،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : حقوق محیط زیست
پیوندها
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :